منتدى إقرأ الثقافي
المواد المنشورة هنا لا تعبر بالضرورة عن رأي القائمين عليها
غايتنا رضى الله سبحانه, و هدفنا تثقيف الأمة الإسلامية بكل العلوم

منتدى إقرأ الثقافي

منتدى ثقافي للكتب باللغات الكوردية, العربية, الفارسية

الرئيسيةالرئيسية  البوابةالبوابة  المنشوراتالمنشورات  س .و .جس .و .ج  بحـثبحـث  الأعضاءالأعضاء  المجموعاتالمجموعات  التسجيلالتسجيل  دخولدخول  

شاطر | 

الحاد نوین باتلاق رنگین - مراد یوسفی

كاتب الموضوعرسالة
ابو علي الكردي
المدير

مُساهمةموضوع: الحاد نوین باتلاق رنگین - مراد یوسفی   الثلاثاء يوليو 17, 2018 8:16 am

الحاد نوین باتلاق رنگین
مۆلف: مراد یوسفی
ناشر: نشر احسان - تهران
چاپ اول 1396

در تمام این چند سال چیزی که بنده را بسیار زجر داده این است که چرا داعیان ما کمتر به ردّ الحاد پرداخته‌اند! در حالی که جزو مهمترین موضوعات می‌باشد زیرا ما در عصر ارتباطات قرار داریم اگر در جامعه اسلامی کسی جرأت مطرح کردن این قضایا را ندارد از آن طرف مرزهای اسلام، سایت‌ها و کتاب‌های ضد اسلامی می‌نویسند و در عرض چند ثانیه آن را برای دنیا ارسال می‌کنند. بنده خودم دانشگاهی هستم و به خوبی می‌دانم که جوانان ما چقدر به این استدلال‌ها نیاز دارند.
باور کنید اگر داعیان ما بیست درصد از وقت خود را به جای اختلافات بین یکدیگر، به مطالعات رد الحادی بپردازند در آینده‌ی بسیار نزدیک می‌توانیم ریشه‌ی این پدیده‌ی شوم را در جامعه بخشکانیم یا نقش آن را تا حدّ زیادی کمرنگ کنیم.
اصلاً خیلی از داعیان چنین دغدغه‌ای ندارند تا برای آن وقت بگذارند!
لذا بنده به عنوان یک استاد دانشگاه (کسی که همیشه با حوانان تحصیل کرده در ارتباط است) به همه‌ی داعیان دلسوز و زحمت‌کش اعلام می‌کنم:
عزیزان، دشمن در حال نابودی ارکان ایمان جوانان است...

http://iqra.ahlamontada.com

الحاد نوین باتلاق رنگین - مراد یوسفی
صفحة 1 من اصل 1