منتدى اقرأ الثقافي
المواد المنشورة هنا لا تعبر بالضرورة عن رأي القائمين عليها

منتدى اقرأ الثقافي

منتدى ثقافي للكتب باللغات العربية والكوردية والفارسية

الرئيسيةالبوابةس .و .جبحـثقائمة الاعضاءالمجموعاتالتسجيلدخول

شاطر | 

موعجیزه‌ی سیواك - فلاح ناصح محمد

استعرض الموضوع السابق استعرض الموضوع التالي اذهب الى الأسفل 
كاتب الموضوعرسالة
ابو علي الكردي
المدير

مُساهمةموضوع: موعجیزه‌ی سیواك - فلاح ناصح محمد    السبت يوليو 04, 2015 1:02 am

موعجیزه‌ی سیواك
ئاماده‌كردنی/فلاح ناصح محمد
چاپی/دووه‌م 1432 - 2011

داگرتن
---------

لینكی - archive - ڕاسته‌وخۆ

لینكی -4shared - سپێر

http://iqra.ahlamontada.com
qasm
عضو متميز

مُساهمةموضوع: رد: موعجیزه‌ی سیواك - فلاح ناصح محمد    السبت يوليو 04, 2015 1:23 am

خودای گه‌وره‌ پاداشتان بداته‌وه‌ برا خۆشه‌ویسته‌كه‌م
ابو علي الكردي
المدير

مُساهمةموضوع: رد: موعجیزه‌ی سیواك - فلاح ناصح محمد    السبت يوليو 04, 2015 1:39 am

@qasm كتب:
خودای گه‌وره‌ پاداشتان بداته‌وه‌ برا خۆشه‌ویسته‌كه‌م

أجمعین برای خۆشه‌ویستم كاك قاسم
تكایه‌ هه‌وڵ بده‌ن له‌گه‌ڵ براكان پێگه‌كه‌مان به‌ زۆرترین خه‌ڵك بناسێنن ة له‌ كوێ باسی كتێب كرا ئێوه‌ پێیان نیشان بده‌ن ، وفقكم الله
qasm
عضو متميز

مُساهمةموضوع: رد: موعجیزه‌ی سیواك - فلاح ناصح محمد    السبت يوليو 04, 2015 2:31 am

سه‌باره‌ت به‌ده‌ره‌وه‌ی وولات بێگومان من به‌خه‌ڵكانێكی زۆرم ناساندووه‌
بێگومانبه‌ له‌وه‌ی براكه‌م كوردانی ده‌ره‌وه‌ی وولات ئه‌وه‌ی خوێنه‌ری كتێب بێت ئه‌م سایته‌ جوانه‌ ده‌ناسێ
من وه‌ك خۆم ئه‌و كه‌سانه‌ی له‌ ده‌ره‌وه‌ی وولات ده‌ژین ئه‌وانه‌ی ناسیومن سوپاس بۆ خوا ئه‌م سایته‌م به‌ هه‌مووان ناساندووه‌
جه‌ند خه‌ڵكی زۆر سه‌ردانی ئه‌م سایته‌ بكه‌ن خێری زیاتر بۆ براكه‌م كاكه‌ ابو علي الكردي ده‌روات ئایا من حه‌زناكه‌م براكه‌م زۆرترین خێرو جاكه‌ به‌ده‌ست بهێنێ دڵنیابه‌ به‌زؤرترین خه‌ڵكی ده‌ناسێنم
ابو علي الكردي
المدير

مُساهمةموضوع: رد: موعجیزه‌ی سیواك - فلاح ناصح محمد    السبت يوليو 04, 2015 3:58 am

@qasm كتب:
سه‌باره‌ت به‌ده‌ره‌وه‌ی وولات بێگومان من به‌خه‌ڵكانێكی زۆرم ناساندووه‌
بێگومانبه‌ له‌وه‌ی براكه‌م كوردانی ده‌ره‌وه‌ی وولات ئه‌وه‌ی خوێنه‌ری كتێب بێت ئه‌م سایته‌ جوانه‌ ده‌ناسێ
من وه‌ك خۆم ئه‌و كه‌سانه‌ی له‌ ده‌ره‌وه‌ی وولات ده‌ژین ئه‌وانه‌ی ناسیومن سوپاس بۆ خوا ئه‌م سایته‌م به‌ هه‌مووان ناساندووه‌
جه‌ند خه‌ڵكی زۆر سه‌ردانی ئه‌م سایته‌ بكه‌ن خێری زیاتر بۆ براكه‌م كاكه‌ ابو علي الكردي ده‌روات ئایا من حه‌زناكه‌م براكه‌م زۆرترین خێرو جاكه‌ به‌ده‌ست بهێنێ دڵنیابه‌ به‌زؤرترین خه‌ڵكی ده‌ناسێنم

خوای گه‌وره‌ پاداشتتان بداته‌وه‌ ، بێگومان من گه‌ره‌كمه‌ زۆرترین خه‌ڵك سوود مه‌ند بێت . به‌تایبه‌ت برایانی ده‌ره‌وه‌ . وه‌ منیش زۆرترین خێرم ده‌سكه‌وێت ، هه‌ر سه‌ركه‌وتووین
Khamkhor

مُساهمةموضوع: رد: موعجیزه‌ی سیواك - فلاح ناصح محمد    السبت يوليو 04, 2015 2:11 pm

سڵاوی خوای گه‌وره‌تان  لێبێت ...

خوای  گه‌وره‌  سه‌ربه‌رز و سه‌ركه‌وت  و به‌رده‌وامیتان  پێ ببه‌خشێت .  من  له‌ ده‌ره‌وه‌ی وڵات  ده‌ژیم  و  خولیای  خوێندنه‌وه‌م  زۆره‌  به‌ڵام  لێره‌  په‌رتوك و نوسراوه‌ی  كوردی  زۆر  ده‌گه‌مه‌ن و بگره‌  به‌  زۆر  نامیلكه‌یه‌كیشت  ده‌ست ده‌كه‌وێت به‌ پاره‌یش .... به‌ڵام  دوای  گه‌ڕان  له‌  گوگڵ ئه‌م  ماڵپه‌ڕه‌  ده‌وڵه‌مه‌ند و چاك  و  به‌ كه‌ڵكه‌م  دۆزیته‌وه‌  به‌ڕاستی  ده‌توانم  بڵێم ( په‌رتوكخانه‌ی كوردی )تان هێناوه‌ته‌  سه‌ر  ئینته‌رنێت  به‌  خۆڕایی! .. زۆر  په‌رتوك  هه‌بوو  به‌هۆی  نه‌بووی  پاره‌وه‌  یان  ده‌ستنه‌كه‌وتن ته‌نها  به‌رگه‌كه‌یم  ده‌بینی به‌داخه‌وه‌  كه‌چی  پشتیوان به‌خوا  و پاشان  هه‌وڵی  ئێوه‌ی خۆشه‌ویست  توانیم  ناوه‌ڕۆكه‌كه‌یشی  ببینم  و بیخوێنیمییشه‌وه‌  به‌و په‌ڕی دڵخۆشیوه‌  و هه‌موو كات  له‌گه‌ڵ  دابه‌زاندنی  هه‌ر  په‌رتوك و نامیلكه‌یدا  من  نزای  چاكان و دواڕۆژ  باشیتان  بۆ ده‌كه‌م .. هیوادارم  كۆڵنه‌ده‌ن و ئه‌م باخچه‌ جوانه‌  ڕازاوه‌تر  و  بۆنخۆشتر  بكه‌ن  به‌م  كاره‌  نایاب  و شازانه‌تان ..

http://khamkhor.com/
ابو علي الكردي
المدير

مُساهمةموضوع: رد: موعجیزه‌ی سیواك - فلاح ناصح محمد    السبت يوليو 04, 2015 6:35 pm

@Khamkhor كتب:
سڵاوی خوای گه‌وره‌تان  لێبێت ...

خوای  گه‌وره‌  سه‌ربه‌رز و سه‌ركه‌وت  و به‌رده‌وامیتان  پێ ببه‌خشێت .  من  له‌ ده‌ره‌وه‌ی وڵات  ده‌ژیم  و  خولیای  خوێندنه‌وه‌م  زۆره‌  به‌ڵام  لێره‌  په‌رتوك و نوسراوه‌ی  كوردی  زۆر  ده‌گه‌مه‌ن و بگره‌  به‌  زۆر  نامیلكه‌یه‌كیشت  ده‌ست ده‌كه‌وێت به‌ پاره‌یش .... به‌ڵام  دوای  گه‌ڕان  له‌  گوگڵ ئه‌م  ماڵپه‌ڕه‌  ده‌وڵه‌مه‌ند و چاك  و  به‌ كه‌ڵكه‌م  دۆزیته‌وه‌  به‌ڕاستی  ده‌توانم  بڵێم ( په‌رتوكخانه‌ی كوردی )تان هێناوه‌ته‌  سه‌ر  ئینته‌رنێت  به‌  خۆڕایی! .. زۆر  په‌رتوك  هه‌بوو  به‌هۆی  نه‌بووی  پاره‌وه‌  یان  ده‌ستنه‌كه‌وتن ته‌نها  به‌رگه‌كه‌یم  ده‌بینی به‌داخه‌وه‌  كه‌چی  پشتیوان به‌خوا  و پاشان  هه‌وڵی  ئێوه‌ی خۆشه‌ویست  توانیم  ناوه‌ڕۆكه‌كه‌یشی  ببینم  و بیخوێنیمییشه‌وه‌  به‌و په‌ڕی دڵخۆشیوه‌  و هه‌موو كات  له‌گه‌ڵ  دابه‌زاندنی  هه‌ر  په‌رتوك و نامیلكه‌یدا  من  نزای  چاكان و دواڕۆژ  باشیتان  بۆ ده‌كه‌م .. هیوادارم  كۆڵنه‌ده‌ن و ئه‌م باخچه‌ جوانه‌  ڕازاوه‌تر  و  بۆنخۆشتر  بكه‌ن  به‌م  كاره‌  نایاب  و شازانه‌تان ..

وعلیكم السلام ورحمة الله و بركاته
برای به‌ڕێز و ئازیزم ، پشت به‌خوای گه‌وره‌ به‌رده‌وام ئه‌بین له‌ خزمه‌ت كردنی ئایینه‌ پیرۆزه‌كه‌مان ، موسلمانانی خۆشه‌ویست ، ئێوه‌ش لای خۆتانه‌وه‌ هه‌وڵ بده‌ن براكانتان و ناسیاوه‌كانتان به‌ ئێره‌ شاره‌زا بكه‌ن ، ئێمه‌ به‌شی فارسی و عه‌ره‌بیشمان هه‌یه‌ ، تكایه‌ ئه‌گه‌ر هاورێ و براده‌ری عه‌ره‌ب یا فارستان هه‌بوو ئاگاداریان بكه‌نه‌وه‌ ، من هه‌روه‌ك و له‌سه‌ره‌وه‌ به‌ به‌ كاك قاسمم ووت مه‌به‌ستمه‌ زۆر ترین كه‌س سوود مه‌ند بێت ، خوای گه‌وره‌ هه‌موو لایه‌ك سه‌ركه‌وتووكات

موعجیزه‌ی سیواك - فلاح ناصح محمد
استعرض الموضوع السابق استعرض الموضوع التالي الرجوع الى أعلى الصفحة 
صفحة 1 من اصل 1